Do konce prázdnin Sleva 10% při nákupu Daisho nebo dvou a více mečů v jedné objednávce !!!
Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám nazpět
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
30.06.2022
Prázdninová sleva!
     V našem eshopu se nahromadilo tolik daisho, že jsme se rozhodli trochu uklidit. Ovšem mečů je skutečně mnoho a tak bychom s tím úklidem potřebova... číst celé
16.10.2021
Provedení tsukamaki
Dnes jsme do naší nabídky opět přidali možnost provedení tsukamaki v nejrůznějších stylech. I když eshop tyto služby samostatně nějakou dobu oficiálně... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definice stran omote a ura spolu s informacemi o tom, co ze stanovení těchto stran vyplývá pro jednotlivé části samurajského meče. číst celé
20.05.2021
Přestavba meče pro kamaráda
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. číst celé
12.02.2021
Meč "pro Mulan"
Přestavba repliky Čínského meče na přání fanouška filmu Mulan. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Prázdninová sleva!
Prázdninová sleva!
30.06.2022

     V našem eshopu se nahromadilo tolik daisho, že jsme se rozhodli trochu uklidit. Ovšem mečů je skutečně mnoho a tak bychom s tím úklidem potřebovali trochu pomoci. Proto jsme všechna daisho zlevnili do konce prázdnin (do 31.8.2022) o 10%, namísto dosavadních 5. Samozřejmě zákazníci, kteří u nás již nakoupili některý z mečů v minulosti, mohou počítat se slevou 15-20%, při nákupu některého z párů těchto mečů, v souladu s pravidly „Věrnostního programu“.

     Ne každý má ovšem v úmyslu vlastnit také kratší meč wakizashi a může pro něj být naopak praktičtější koupit rovnou dvě katany. Jednu lehčí a méně funkční pro častý trénink například a druhou více funkční, masivnější a těžší, která bude většinu času odpočívat ve stojanu a čekat na použití.

     I na takovéto zákazníky jsme mysleli a sleva 10% tedy bude platit, při nákupu dvou a více jakýchkoliv mečů z našeho eshopu. V takovémto případě však sleva bude odečtena teprve ve výsledné dobírkové částce nebo v pokynech k platbě v případě volby platby předem.

     Velmi tedy děkujeme za váš případný zájem, stejně jako za pomoc s úklidem našeho eshopu a přejeme vám příjemný nákup, krásné prázdniny a vydařené dovolené.

 

Váš eshop Blades.

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

2010-2021 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz