Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám nazpět
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
16.10.2021
Provedení tsukamaki
Dnes jsme do naší nabídky opět přidali možnost provedení tsukamaki v nejrůznějších stylech. I když eshop tyto služby samostatně nějakou dobu oficiálně... číst celé
14.07.2021
Přidání videí, ze strany ura, do popisů
Díky stále větší šikovnosti Čínských kovářů, zařazujeme do naší nabídky meče s nádhernou hamon ve stylu hitacura. Byla by škoda si ji před nákupem pok... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definice stran omote a ura spolu s informacemi o tom, co ze stanovení těchto stran vyplývá pro jednotlivé části samurajského meče. číst celé
20.05.2021
Přestavba meče pro kamaráda
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. číst celé
12.02.2021
Meč "pro Mulan"
Přestavba repliky Čínského meče na přání fanouška filmu Mulan. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ INFORMACE
  3. Reklamačný poriadok
Reklamace

     V případě jakýchkoliv problémů s našim zbožím, nás prosím neváhejte kontaktovat, telefonicky na čísle 606059406 alebo e-mailom info@blades.cz. Na vrácení nevyhovujícího zboží máte 30 denní lhůtu. Záruka na zboží v případě zjištěné závady je standardně 2 roky. Více v obchodních podmínkách zde.

 

Jak postupovat?

     Pokud máte od zboží fakturu, pošlete nám prosím číslo faktury na naši mailovou adresu info@blades. Pokud ne, nic se neděje. Pošlete nám číslo vaší objednávky a my si ji dohledáme. V mailu prosím popište čeho se závada týká, spolu s číslem vašeho bankovního účtu a my vás budeme následně neprodleně kontaktovat. Bez tohoto potvrzení z naší strany prosím nic neposílejte.

 

Jak bude reklamace pokračovat?

     Zboží je potřeba skutečně dobře zabalit, aby nedošlo k jeho poškozením přepravcem. Poškozené nebo pomačkané balíky bohužel nepřebíráme a vracíme zpět zákazníkovi!

 Pro zákazníky z ČR:

     V příloze potvrzujícího mailu vám zašeleme štítek, který si vytisknete a nalepíte na zásilku s reklamovaným zbožím. Poté jen zásilku předáte v kterékoliv pobočce Zásilkovny, která dovoluje podání zásilky. Žádná fronta na poště, žádné vypisování adres, žádná platba. Jen vytisknete štítek, nalepíte a podáte zásilku.

 

Pro zákazníky z jiných zemí:

     Vyčkejte na odpověď na váš mail týkající se reklamace. Zásilku s reklamovaným zbožím nám následně pošlete na adresu, která vám bude zaslána v potvrzovacím mailu.

     Po přijetí zásilky s reklamovaným zbožím proběhne zhodnocení závady a kontaktování zákazníka s návrhem jejího řešení. Drtivá většina závad se týká pouze vzniku vůlí při použití meče v praxi, které jsou bez problémů řešitelné během dvou dní, takže se určitě nemusíte obávat třicetidenní reklamační lhůty. Vždy se budeme snažit, aby se k vám opravené zboží nebo vrácená hotovost dostali co možná nejdříve.

 

Co když se nám nepodaří závadu odstranit?

V takovém případě vám budou veškeré náklady, které jste vynaložili na nákup vadného, a neopravitelného zboží vráceny v plné výši na účet, který jste nám zaslali v mailu o oznámení započetí reklamace, nejpozději do 14 dnů od ukončení procesu reklamace. Tedy od okamžiku, kdy bude případná závada zboží zhodnocena jako neodstranitelná nebo uplynutím lhůty 30 dnů od přijetí reklamovaného zboží.
O výsledku reklamace a zaslání zboží zpět na vaši adresu, případně vrácení vašich peněz budete předem informováni, prostřednictvím elektronické pošty na mailovou adresu, ze které nám bylo oznámení o reklamaci z vaší strany doručeno.

 

Eduard Valentík

se sídlem Dolní valy 650, 68801 Uherský Brod

IČ: 72421371

DIČ - CZ8107134607

Číslo bankovního účtu: 2619572001/5500

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

2010-2021 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz