Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám nazpět
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.03.2023
Novinky v roce 2023!
     Na co se můžete těšit v průběhu tohoto roku na eshopech Blades.cz a Blades.sk? Prakticky vše se bude více či méně točit kolem mečů naší značky Mu... číst celé
16.10.2021
Provedení tsukamaki
Dnes jsme do naší nabídky opět přidali možnost provedení tsukamaki v nejrůznějších stylech. I když eshop tyto služby samostatně nějakou dobu oficiálně... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definice stran omote a ura spolu s informacemi o tom, co ze stanovení těchto stran vyplývá pro jednotlivé části samurajského meče. číst celé
20.05.2021
Přestavba meče pro kamaráda
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. číst celé
12.02.2021
Meč "pro Mulan"
Přestavba repliky Čínského meče na přání fanouška filmu Mulan. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ INFORMACE
  3. VĚRNOSTNÍ PROGRAM!

1. Finanční zvýhodnění do budoucna

     Protože si uvědomujeme, že rozvoj jakéhokoliv obchodu, je založen především, na vracejících se, spokojených zákaznících, připravili jsme si pro vás jednoduchý věrnostní program, založený na slevě 5%, na veškeré zboží, zakoupené v našem eshopu. V praxi se bude jednat o to, že jakmile u nás jednou zakoupíte jako registrovaný zákazník některou z replik chladných zbraní, na každé další objednané zboží, získáte slevu 5%. Dále se pak veškeré vyhlášené procentuální slevy sčítají.

     V případě, že při nákupu v našem eshopu provedete registraci, po přihlášení se vám již budou zobrazovat ceny po slevě, která vám byla přiřazena. Jestli vám byla sleva připsána zjistíte v přehledůu svého účtu (Můj účet - Moje slevy). V případě nepřipsání slevy nás prosím neváhejte kontaktovat!

     Podmínkou pro získání věrnostní slevy do budoucna je tedy jednoduše registrace v našem eshopu  a zakoupení některé z námi prodávaných replik. Tím získáváte slevu 5%, na jakékoliv zboží nakoupené v budoucnu.

        V případě, že nakoupíte v našem eshopu bez registrace a pro získání slevy se rozhodnete registrovat v budoucnu, informujte nás prosím o této skutečnosti, prostřednictvím mailové adresy info@ blades.cz, abychom vám mohli slevu nastavit dodatečně. Děkujeme za vaši spolupráci.

 

2. Zvýhodnění nejvýznamnějších zákazníků!

     Pro naše nejvýznamnější a nejvěrnější zákazníky jsme si připravili slevu na veškeré další nákupy v našem eshopu, ve výši 10% z hodnoty objednaného zboží! Sleva platí pro veškeré zákazníky, kteří u nás zakoupili nebo zakoupí 5 libovolných kusů replik chladných zbraní a další objednávky budou provedeny za výše uvedených podmínek!

 

     Tuto součást věrnostního programu jistě ocení především zákazníci, kteří používají své meče k častému cvičení. Sebepevnější tsukamaki se totiž po čase opotřebuje a Ito je třeba vyměnit. My vám nabízíme výměnu Ito a provedení tsukamaki do budoucna za velmi výhodnou cenu. Stejně tak v případě, že si vyberete jinou barvu Ito, než byla ta původní nabízíme i výměnu sageo za cenu, za kterou běžně nakoupíte pouze materiál. Služba je určena pro všechny naše zákazníky, kteří u nás zakoupili některou z replik samurajského meče v minulosti.

     V případě zájmu o tuto službu ve výsledku zaplatíte za nové, černé, bavlněné tsukamaki ve stylu hinerimaki nebo katatemaki dle vlastní volby 580 Kč a za nově uvázanou sageo 260 kč! Za poštovné pak 100 kč v případě volby platby předem a 150 Kč, při volbě platby na dobírku. Na službu se nestahují žádné další procentuální slevy!

     Doba vyřízení objednávky je dána naší momentální vytížeností, ale standardně jsme schopni provést výměnu ito a sageo do 14 dnů od doručení vašeho meče na naši adresu. Pro případné objednávky nás prosím kontaktujte prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@blades.cz. Nezapomeňte prosím uvést číslo objednávky repliky meče, který jste od nás zakoupili, popřípadě číslo faktury jako doklad o zakoupení meče v našem eshopu. 

 

3. Odměna za vyplnění dotazníku spokojenosti na Heureka.cz

     Vaše hodnocení a zpětná vazba jsou přínosné jak pro nás, tak i pro budoucí zákazníky, bez ohledu na jejich povahu. V minulosti byly dotazníky odesílány automaticky s každou objednávkou, což bylo pro zákazníky často nakupující prostřednictvím internetu poměrně obtěžující. Proto je dnes potřeba souhlas zákazníka, který musí tento souhlas potvrdit zaškrtnutím příslušného políčka na konci objednávky. Nejinak je tomu i v našem eshopu, kde však zřejmě jako jediní nabízíme za vaši recenzi něco nazpět. Konkrétně dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, pro váš příští nákup u nás.

     Heureka většinou své dotazníky zasílá do 10 dnů, od provedení objednávky. Pokud by vám však nebyl z nějakého důvodu doručen na vaši mailovou adresu, neváhejte nás prosím kontaktovat. Děkujeme za vaši ochotu při jeho vyplnění a těšíme se na vaše nové recenze.

 

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

2010-2023 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz