Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám zpět!
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
11.09.2020
Otevření eshopu pro Slovensko
     Dnes jsme pro vás konečně spustili také eshop převážně ve Slovenském jazyce s cenami v Eurech pro lepší orientaci, bez nutnosti složitého přepočt... číst celé
21.07.2020
Nový článek na blogu!
Jak se vyznat v parametrech čepelí samurajských mečů číst celé
15.06.2020
Slevy 10% na vybrané produkty do konce června!
Počínaje dnešním dnem vám přinášíme 10% slevu na vybrané meče. Sleva bude platná do konce července s tím, že zákazníci kteří u nás již nakoupili někte... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
21.07.2020
Jak se vyznat v parametrech čepelí samurajských mečů
Článek věnující se parametrům čepelí samurajských mečů typu katana. Jak tloušťka a šířka čepele ovlivňují vlastnosti meče. číst celé
05.02.2020
Druhy ocelí pro výrobu samurajských mečů a jejich vlastnosti
Přehled nejčastěji používaných ocelí pro výrobu replik samurajských mečů. Vlastnosti, možnosti, srovnání. číst celé
26.12.2019
Stanovení délky meče
Stanovení délky meče při jeho výběru vzhledem k tělesným proporcím. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ INFORMACE
  3. VĚRNOSTNÍ PROGRAM!

1. Finanční zvýhodnění do budoucna

     Protože si uvědomujeme, že rozvoj jakéhokoliv obchodu, je založen především, na vracejících se, spokojených zákaznících, připravili jsme si pro vás jednoduchý věrnostní program, založený na slevě 5%, na veškeré zboží, zakoupené v našem eshopu. V praxi se bude jednat o to, že jakmile u nás jednou zakoupíte některou z replik chladných zbraní, na každé další objednané zboží, získáte slevu 5%. Dále se pak veškeré vyhlášené procentuální slevy sčítají.

     V případě, že při nákupu v našem eshopu provedete registraci, po přihlášení se vám již budou zobrazovat ceny po slevě, která vám byla přiřazena (5-10%). Jestli vám byla sleva připsána zjistíte v přehledů svého účtu (Můj účet - Moje slevy). V případě nepřipsání slevy nás neváhejte kontaktovat!

     Podmínkou pro získání věrnostní slevy do budoucna je tedy jednoduše objednání některé z námi prodávaných replik. Tím získáváte slevu 5%, na jakékoliv zboží nakoupené v budoucnu. Samozřejmostí je, že veškeré další zboží bude objednáno na určité jméno a dresu. Není tedy možno například objednat zboží na určité jméno, ale odlišnou adresu než tomu bylo v minulosti. V případě změny adresy uveďte prosím tuto skutečnost do své objednávky. Změny adresy budeme akceptovat pouze pokud je majitel nahlásí ze stejného účtu a mailové adresy, kterou používal a uváděl u svých objednávek v minulosti. Děkujeme za pochopení.

 

2. Zvýhodnění nejvýznamnějších zákazníků!

     Pro naše nejvýznamnější a nejvěrnější zákazníky jsme si připravili slevu na veškeré další nákupy v našem eshopu, ve výši 10% z hodnoty objednaného zboží! Sleva platí pro veškeré zákazníky, kteří u nás zakoupili nebo zakoupí 5 libovolných kusů replik chladných zbraní a další objednávky budou provedeny za výše uvedených podmínek!

 

     Tuto součást věrnostního programu jistě ocení především zákazníci, kteří používají své meče k častému cvičení. Sebepevnější tsukamaki se totiž po čase opotřebuje a Ito je třeba vyměnit. My vám nabízíme výměnu Ito a provedení tsukamaki do budoucna za velmi výhodnou cenu. Stejně tak v případě, že si vyberete jinou barvu Ito, než byla ta původní nabízíme i výměnu sageo za cenu, za kterou běžně nakoupíte pouze materiál. Služba je určena pro všechny naše zákazníky, kteří u nás zakoupili některou z replik samurajského meče v minulosti.

     V případě zájmu o tuto službu ve výsledku zaplatíte za nové, černé, bavlněné tsukamaki ve stylu hinerimaki nebo katatemaki dle vlastní volby 580 Kč a za nově uvázanou sageo 260 kč! Za poštovné pak 100 kč v případě volby platby předem a 150 Kč, při volbě platby na dobírku. Na službu se nestahují žádné další procentuální slevy!

     Doba vyřízení objednávky je dána naší momentální vytížeností, ale standardně jsme schopni provést výměnu ito a sageo do 14 dnů od doručení vašeho meče na naši adresu. Pro případné objednávky nás prosím kontaktujte prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@blades.cz. Nezapomeňte prosím uvést číslo objednávky repliky meče, který jste od nás zakoupili, popřípadě číslo faktury jako doklad o zakoupení meče v našem eshopu. 

 

3. Odměna za vyplnění dotazníku spokojenosti na Heureka.cz

     Vaše hodnocení a zpětná vazba jsou přínosné jak pro nás, tak i pro budoucí zákazníky, bez ohledu na jejich povahu. V minulosti byly dotazníky odesílány automaticky s každou objednávkou, což bylo pro zákazníky často nakupující prostřednictvím internetu poměrně obtěžující. Proto je dnes potřeba souhlas zákazníka, který musí tento souhlas potvrdit zaškrtnutím příslušného políčka na konci objednávky. Nejinak je tomu i v našem eshopu, kde však zřejmě jako jediní nabízíme za vaši recenzi něco nazpět. Konkrétně dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč, pro váš příští nákup u nás.

     Heureka většinou své dotazníky zasílá do 10 dnů, od provedení objednávky. Pokud by vám však nebyl z nějakého důvodu doručen na vaši mailovou adresu, neváhejte nás prosím kontaktovat. Děkujeme za vaši ochotu při jeho vyplnění a těšíme se na vaše nové recenze.

 

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

Najdete nás na Facebooku

Kde nás najdete?
Nevlastníme kamennou prodejnu. Návštěvu, případně osobní převzetí zboží je nutno domluvit nejméně 14 dní předem. Děkujeme za vaše pochopení.

 
Kontaktujte nás
Eduard Valentík
Eduard Valentík
Při nedostupnosti volám zpět!
2010-2020 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.