Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám zpět!
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
24.01.2020
Co vidíte, to kupujete!
Abychom opět zjednodušili výběr našeho zboží prostřednictvím eshopu, což je v případě replik samurajských mečů poněkud problematické, budou počínaje... číst celé
26.12.2019
Stanovení délky meče
Přinášíme vám poslední článek na Blog v tomto roce, zabývající se výběrem meče podle jeho délky vhledem k vašim tělesným proporcím. Článek naleznete z... číst celé
30.10.2019
4. a poslední díl série článků o sestavení meče Munenori z tamahagane
4. a poslední díl série článků o sestavení meče Munenori z tamahagane, naleznete na našem blogu zde. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
26.12.2019
Stanovení délky meče
Stanovení délky meče při jeho výběru vzhledem k tělesným proporcím. číst celé
30.10.2019
Jak se staví meč Munenori - Saya (4. část - závěr)
Závěrečný díl čtyřdílné série článků o stavbě repliky samurajského meče zn. Munenori z tamahagane. číst celé
16.10.2019
Jak se staví meč Munenori - Tsuka (3. část)
3. díl série článků "Jak se staví meč Munenori", tentokrát věnovaný kompletaci tsuky číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ INFORMACE
  3. VĚRNOSTNÍ PROGRAM!

1. Finanční zvýhodnění do budoucna

Protože si uvědomujeme, že rozvoj jakéhokoliv obchodu, je založen především, na vracejících se, spokojených zákaznících, připravili jsme si pro vás jednoduchý věrnostní program, založený na slevě 5%, na veškeré zboží, zakoupené v našem eshopu. V praxi se bude jednat o to, že jakmile u nás jednou zakoupíte některou z replik chladných zbraní, na každé další objednané zboží, získáte slevu 5%. Dále se pak veškeré vyhlášené procentuální slevy sčítají.

V případě, že při nákupu v našem eshopu provedete registraci, po přihlášení se vám již budou zobrazovat ceny po slevě, která vám byla přiřazena (5-10%). Jestli vám byla sleva připsána zjistíte v přehledů svého účtu (Můj účet - Moje slevy). V případě nepřipsání slevy nás neváhejte kontaktovat!

Podmínkou pro získání věrnostní slevy do budoucna je tedy jednoduše objednání některé z námi prodávaných replik. Tím získáváte slevu 5%, na jakékoliv zboží nakoupené v budoucnu. Samozřejmostí je, že veškeré další zboží bude objednáno na určité jméno a dresu. Není tedy možno například objednat zboží na určité jméno, ale odlišnou adresu než tomu bylo v minulosti. V případě změny adresy uveďte prosím tuto skutečnost do své objednávky. Změny adresy budeme akceptovat pouze pokud je majitel nahlásí ze stejného účtu a mailové adresy, kterou používal a uváděl u svých objednávek v minulosti. Děkujeme za pochopení.

 

Zvýhodnění nejvýznamnějších zákazníků!

Pro naše nejvýznamnější a nejvěrnější zákazníky jsme si připravili slevu na veškeré další nákupy v našem eshopu, ve výši 10% z hodnoty objednaného zboží! Sleva platí pro veškeré zákazníky, kteří u nás zakoupili nebo zakoupí 5 libovolných kusů replik chladných zbraní a další objednávky budou provedeny za výše uvedených podmínek!

 

2. Výměna ito a sageo

Tuto součást věrnostního programu jistě ocení především zákazníci, kteří používají své meče k častému cvičení. Sebepevnější tsukamaki se totiž po čase opotřebuje a Ito je třeba vyměnit. My vám nabízíme výměnu Ito a provedení tsukamaki do budoucna za velmi výhodnou cenu. Stejně tak v případě, že si vyberete jinou barvu Ito, než byla ta původní nabízíme i výměnu sageo za cenu, za kterou běžně nakoupíte pouze materiál. Služba je určena pro všechny naše zákazníky, kteří u nás zakoupili některou z replik samurajského meče v minulosti.

V případě zájmu o tuto službu ve výsledku zaplatíte za nové, bavlněné tsukamaki ve stylu hinerimaki nebo katatemaki dle vlastní volby 450 Kč a za nově uvázanou sageo 200 kč! Za poštovné pak 100 kč v případě volby platby předem a 150 Kč, při volbě platby na dobírku. Na službu se nestahují žádné další procentuální slevy!

Doba vyřízení objednávky je dána naší momentální vytížeností, ale standardně jsme schopni provést výměnu ito a sageo do 14 dnů od doručení vašeho meče na naši adresu. Pro případné objednávky nás prosím kontaktujte prostřednictvím elektronické pošty na adrese info@blades.cz. Nezapomeňte prosím uvést číslo objednávky repliky meče, který jste od nás zakoupili, popřípadě číslo faktury jako doklad o zakoupení meče v našem eshopu. Na požádání vám zašleme vzorek šňůry, abyste měli lepší představu o jejím odstínu.

 

3. Odměna za vyplnění dotazníku spokojenosti

Vaše hodnocení a zpětná vazba jsou přínosné jak pro nás, tak i pro budoucí zákazníky, bez ohledu na jejich povahu. V minulosti byly dotazníky odesílány automaticky s každou objednávkou, což bylo pro zákazníky často nakupující prostřednictvím internetu poměrně obtěžující. Proto je dnes potřeba souhlas zákazníka, který musí tento souhlas potvrdit zaškrtnutím příslušného políčka na konci objednávky. Nejinak je tomu i v našem eshopu, kde však zřejmě jako jediní nabízíme za vaši recenzi něco nazpět. Konkrétně dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč, pro váš příští nákup u nás.

Heureka většinou své dotazníky zasílá do 10 dnů, od provedení objednávky. Pokud by vám však nebyl z nějakého důvodu doručen na vaši mailovou adresu, neváhejte nás prosím kontaktovat. Děkujeme za vaši ochotu při jeho vyplnění a těšíme se na vaše nové recenze.

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

Najdete nás na Facebooku

Kde nás najdete?
Nevlastníme kamennou prodejnu. Návštěvu, případně osobní převzetí zboží je nutno domluvit nejméně 14 dní předem. Děkujeme za vaše pochopení.

 
Kontaktujte nás
Eduard Valentík
Eduard Valentík
Při nedostupnosti volám zpět!
2010-2019 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.