Logo
Nevíte si rady? Kdykoliv mi zavolejte.
Při nedostupnosti volám nazpět
0 ks
za 0,00 Kč
Vaše zbrojnice je prázdná
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.03.2023
Novinky v roce 2023!
     Na co se můžete těšit v průběhu tohoto roku na eshopech Blades.cz a Blades.sk? Prakticky vše se bude více či méně točit kolem mečů naší značky Mu... číst celé
16.10.2021
Provedení tsukamaki
Dnes jsme do naší nabídky opět přidali možnost provedení tsukamaki v nejrůznějších stylech. I když eshop tyto služby samostatně nějakou dobu oficiálně... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
05.03.2022
Omote a Ura
Definice stran omote a ura spolu s informacemi o tom, co ze stanovení těchto stran vyplývá pro jednotlivé části samurajského meče. číst celé
20.05.2021
Přestavba meče pro kamaráda
Popis přestavby meče pro jednoho mého dobrého kamaráda a současně jednoho z prvních zákazníků našeho eshopu. číst celé
12.02.2021
Meč "pro Mulan"
Přestavba repliky Čínského meče na přání fanouška filmu Mulan. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Novinky v roce 2023!
Novinky v roce 2023!
06.03.2023

     Na co se můžete těšit v průběhu tohoto roku na eshopech Blades.cz a Blades.sk? Prakticky vše se bude více či méně točit kolem mečů naší značky Munenori. V první řadě chystáme nový meč, který budeme nabízet s čepelí v několika různých délkách. Pro začátek v délkách cca 69, 71, 73 a 75 cm. Tak, aby si každý mohl vybrat meč co nejlépe podle svých konkrétních proporcí. Bude se jednat o čepele z oceli T10, tentokrát se žlábkem, končícím před habaki (maru-tome). Samozřejmě budou tyto čepele k dispozici i pro případnou zakázkovou výrobu.

     Plánujeme několik dalších mečů v novém provedení, za použití nových materiálů, jako například umělé slonoviny a laků s dekory a motivy, s čímž jsme již začali v předchozím roce u katan Mitsudomoe a Geisha´s Dream.

     Na našem blogu konečně přibydou nové články s radami ohledně základů manipulace s replikami samurajských mečů a toho, co od nich můžete nebo nemůžete očekávat při jejich používání.

     Na závěr bychom se pak s vámi rádi podělili o jeden úspěch pro naše meče, protože v průběhu roku 2023 by se jich několik mělo objevit v připravovaném Hollywoodském snímku natáčeném koncem předchozího roku v ČR. Konkrétně se jedná o spin-off Johna Wicka s názvem Ballerina, ve kterém si hlavní roli stříhne Ana De Armas a doufáme, že to s nimi ve filmu pořádně rozjede J. Film je zatím veden stále jako ve výrobě, tak snad to do konce tohoto roku stihne.

Podléháme EET. V případě osobního převzetí zboží a platby v hotovosti vám bude vystavena účtenka a platba elektronicky zaevidována u správce daně.

2010-2023 Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz